Zmiany, zmiany, zmiany

Prześlij komentarz
Cześć Wszystkim! 😀


Długo mnie nie było, ale to nie dlatego, że zrezygnowałam z blogowania... W tym czasie przygotowywałam swoją witrynę, która w końcu, w 100% będzie taka, jak ją sobie wymarzyłam.

Czemu zrezygnowałam z tego bloga?
Blogger za bardzo ogranicza. Wolałam przenieść się na wordpressa i kupić własną domenę. Wiadomo, że takie blogi są o wiele wyżej pozycjonowane w wyszukiwarce i lepiej odbierane przez Google. Kolejnym powodem było znudzenie materiału. Przestało mnie cieszyć pisanie recenzji, które były takie sztywne. Na nowej stronie bardziej skupiam się na przedstawieniu swoich przemyśleń na temat danej książki, czy emocji, które mi towarzyszą podczas jej czytania. Nie analizuję już książki pod względem warsztatu Autora, który w sumie najmniej zwraca moją uwagę.

Planowałam na początku przenieść wszystkie notki, ale stwierdziłam, że wolę otworzyć nowy rozdział z całkiem nowymi materiałami. Nadal moim głównym tematem będą książki, bo w końcu to o nich najbardziej lubię pisać, ale również skieruję się w stronę lifestylu, bo czasem mam ochotę napisać o wszystkim, co wpadnie mi do głowy.
Nowsza Najstarsze

Related Posts

There is no other posts in this category.

Komentarze

Subscribe Our Newsletter